MÖBLER / Bord / Piedestal 15075196
nr 1507 5196
Piedestal
med stenskiva. Höjd: 46 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:56:34
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr